LED ПАНЕЛ КРЪГ 3W SMD 6400K Ф90 HOROZ SLIM-3
Code: 486374
In stock
Short Description
- MODEL : SLIM-3
- TYPE : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- MAXPOWER-W : 3.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 110 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | SLIM-3 |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| MAXPOWER-W | 3.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 110 LM |
| HEIGHT | 2.50 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.124 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| SIZE | Ф90 |
| EAN | 8680985579436 |
No documents were found for this product

English 

















