LED ПАНЕЛ КРЪГ 12W SMD 6400K Ф170 HOROZ SLIM-12
Code: 486380
In stock
Short Description
- MODEL : SLIM-12
- TYPE : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- MAXPOWER-W : 12.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 660 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | SLIM-12 |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 660 LM |
| HEIGHT | 2.50 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.365 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| SIZE | Ф170 |
| EAN | 8680985579467 |
No documents were found for this product

English 

















