LED ПАНЕЛ КРЪГ 18W SMD 6400K Ф225MM HOROZ SLIM-18
Code: 486386
In stock
Short Description
- MODEL : SLIM-18
- TYPE : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- MAXPOWER-W : 18.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1170 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | SLIM-18 |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| MAXPOWER-W | 18.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1170 LM |
| HEIGHT | 2.50 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.554 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| SIZE | Ф225ММ |
| EAN | 8680985579481 |
No documents were found for this product

English 


















