LED ПАНЕЛ КРЪГ 24W SMD 6400K Ф300MM HOROZ SLIM-24
Код: 486389
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SLIM-24
- ТИП : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- МОЩНОСТ W : 24.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 6400 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | SLIM-24 |
| ТИП | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| МОЩНОСТ W | 24.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 6400 LM |
| ВИСОЧИНА | 2.50 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.840 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| РАЗМЕР | Ф300MM |
| EAN | 8680985530628 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















