КУХНЕНСКА МИВКА PYRAMIS ET 78 78X43.5Х15 СМ.
Код: 453324
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- ПОКРИТИЕ : ГЛАНЦ
- ДЪЛЖИНА : 780.00 мм
- ШИРИНА : 435.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 150.00 мм
| Марка | PYRAMIS |
| МОДЕЛ | ET 78 78X43.5Х15 СМ. |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 780.00 мм |
| ШИРИНА | 435.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 150.00 мм |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК | Да |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ ВАЛВИДА И СИФОН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5201217036393 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
5.30 € / 10.37 лв. 
Български 






















