КОМПЛЕКТ МИВКА С ФИЛТРИРAЩА СИСТЕМА И ДОПЪЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ INTER CERAMIC AQUARIS HAND MADE PVD
Код: 248617
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- ПОКРИТИЕ : PVD
- ДЪЛЖИНА : 760.00 мм
- ШИРИНА : 485.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 230.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от18.70 €
/
36.57лв.
Лихва, такси и ГПР

10х49.50€
/
10х96.81лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | AQUARIS HAND MADE PVD |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | PVD |
| ДЪЛЖИНА | 760.00 мм |
| ШИРИНА | 485.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 230.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354278600 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















