КОМПЛЕКТ МИВКА С ФИЛТРИРAЩА СИСТЕМА И ДОПЪЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ INTER CERAMIC AQUARIS HAND MADE PVD
Code: 248617
In stock
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- COVER : PVD
- LENGTH : 760.00 мм
- WIDTH : 485.00 мм
- DEPTH-MM : 230.00 мм
Shipping:
See credit plans
from18.70 €
/
36.57лв.
Interest, fees and APR

10х49.50€
/
10х96.81лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | AQUARIS HAND MADE PVD |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | PVD |
| LENGTH | 760.00 мм |
| WIDTH | 485.00 мм |
| DEPTH-MM | 230.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DRAINER | No |
| OVERFLOW | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354278600 |
No documents were found for this product

English 






















