КУХНЕНСКА МИВКА PYRAMIS ET 78 78X43.5Х15 СМ.
Code: 453324
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- COVER : ГЛАНЦ
- LENGTH : 780.00 мм
- WIDTH : 435.00 мм
- DEPTH-MM : 150.00 мм
| Brand | PYRAMIS |
| MODEL | ET 78 78X43.5Х15 СМ. |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | ГЛАНЦ |
| LENGTH | 780.00 мм |
| WIDTH | 435.00 мм |
| DEPTH-MM | 150.00 мм |
| COLOUR | ИНОКС |
| DRAINER | Yes |
| OVERFLOW | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ ВАЛВИДА И СИФОН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5201217036393 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
5.30 € / 10.37 лв. 
English 






















