ЕДНОКАНАЛЕН PVC КОРНИЗ KARPOL 300 СМ.
Код: 462207
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ДЪЛЖИНА : 3000.00 мм
Доставка:
| Марка | KARPOL |
| МОДЕЛ | 300 СМ. |
| ТИП КОРНИЗ | ШИНА |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 3000.00 мм |
| ШИРИНА | 45.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 18.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В ПОЛША |
| EAN | 5900882974756 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












