ЕДНОКАНАЛЕН PVC КОРНИЗ KARPOL 250 СМ.
Код: 462206
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ДЪЛЖИНА : 2500.00 мм
Доставка:
| Марка | KARPOL |
| МОДЕЛ | 250 СМ. |
| ТИП КОРНИЗ | ШИНА |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 2500.00 мм |
| ШИРИНА | 45.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 18.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В ПОЛША |
| EAN | 5900882974749 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












