ЕДНОКАНАЛЕН PVC КОРНИЗ KARPOL 300 СМ.
Code: 462207
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- LENGTH : 3000.00 мм
Shipping:
| Brand | KARPOL |
| MODEL | 300 СМ. |
| TYPE OF CURTAINS | ШИНА |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 3000.00 мм |
| WIDTH | 45.00 мм |
| HEIGHT | 18.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОИЗВЕДЕНО В ПОЛША |
| EAN | 5900882974756 |
No documents were found for this product

English 












