ИНВЕРТОРЕН КЛИМАТИК CANDY CY-18TAIN/CY-18TAOUT
Код: 658504
Продуктът не е в наличност
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 4.600 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 4.600 KW
- ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ : -10/43 °C
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -15 °C
- WI-FI
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ | CY-18TAIN/CY-18TAOUT |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 4.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 4.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.3 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.500 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.350 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| WI-FI | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 28/59 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 65 dB |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО | Да |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 700 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 8.7 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 29.2 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 865/290/200 MM |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 800/553/275 MM |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 43.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | CY-18TAIN/CY-18TAOUT |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 4.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 4.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.3 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.500 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.350 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| WI-FI | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 28/59 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 65 dB |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО | Да |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 700 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 8.7 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 29.2 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 865/290/200 MM |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 800/553/275 MM |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6932063823484 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















