ИНВЕРТОРЕН КЛИМАТИК CANDY CY-12TAIN/CY-12TAOUT
Код: 658503
Продуктът не е в наличност
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 3.200 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 3.400 KW
- ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ : -10/43 °C
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -15 °C
- WI-FI
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ | CY-12TAIN/CY-12TAOUT |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.200 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 3.400 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.1 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.063 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.000 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| WI-FI | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 20/56 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 63 dB |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО | Да |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 550 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 8.2 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 23.5 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 820/280/195 MM |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 700/544/245 MM |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 36.500 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | CY-12TAIN/CY-12TAOUT |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.200 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 3.400 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.1 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.063 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.000 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| WI-FI | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 20/56 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 63 dB |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО | Да |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 550 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 8.2 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 23.5 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 820/280/195 MM |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 700/544/245 MM |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6932063823477 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















