КАМИНА VERSO THEIA
Код: 135463
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от14.90 €
/
29.14лв.
Лихва, такси и ГПР

10х39.45€
/
10х77.16лв.
| Марка | VERSO |
| МОДЕЛ | THEIA |
| ТИП КАМИНА | КАМИНИ |
| МОЩНОСТ-KW | 9.00 KW |
| КПД % | 80.20 % |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 170-200 m3 |
| ДИАМЕТЪР НА КОМИНА | 150.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 92.6x57x46.7 cm |
| ТЕГЛО | 83.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 83.000 kg |
| EAN | 3800500478371 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























