КАМИНА VERSO THEIA
Code: 135463
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from14.90 €
/
29.14лв.
Interest, fees and APR

10х39.45€
/
10х77.16лв.
| Brand | VERSO |
| MODEL | THEIA |
| FIREPLACE TYPE | FIREPLACES |
| MAX POWER | 9.00 KW |
| USEFUL ACTIVITY-% | 80.20 % |
| HEATING AREA | 170-200 m3 |
| CHIMNEY DIAMETER | 150.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 92.6x57x46.7 cm |
| WEIGHT | 83.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 83.000 kg |
| EAN | 3800500478371 |
No documents were found for this product

English 


























