КАМИНА VERSO THEIA
Code: 135462
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from15.64 €
/
30.59лв.
Interest, fees and APR

10х41.40€
/
10х80.97лв.
| Brand | VERSO |
| MODEL | THEIA |
| FIREPLACE TYPE | FIREPLACES |
| MAX POWER | 11.00 KW |
| USEFUL ACTIVITY-% | 80.20 % |
| HEATING AREA | 170-200 m3 |
| CHIMNEY DIAMETER | 150.00 мм |
| COLOUR | ШАМПАНСКО |
| DIMENSION (H, W, D) | 92.6x57x46.7 cm |
| WEIGHT | 83.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 83.000 kg |
| EAN | 3800500478388 |
No documents were found for this product

English 


























