КАМИНА VERSO THEIA
Код: 135462
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от15.64 €
/
30.59лв.
Лихва, такси и ГПР

10х41.40€
/
10х80.97лв.
| Марка | VERSO |
| МОДЕЛ | THEIA |
| ТИП КАМИНА | КАМИНИ |
| МОЩНОСТ-KW | 11.00 KW |
| КПД % | 80.20 % |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 170-200 m3 |
| ДИАМЕТЪР НА КОМИНА | 150.00 мм |
| ЦВЯТ | ШАМПАНСКО |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 92.6x57x46.7 cm |
| ТЕГЛО | 83.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 83.000 kg |
| EAN | 3800500478388 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























