КАМИНА PRITY PLW18B
Код: 118661
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от66.62 €
/
130.30лв.
Лихва, такси и ГПР

10х176.35€
/
10х344.91лв.
| Марка | PRITY |
| МОДЕЛ | PLW18B |
| ТИП КАМИНА | ПЕЛЕТНИ КАМИНИ С ВОДНА РИЗА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ KW | 20.0 KW |
| МОЩНОСТ-KW | 18.00 KW |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 180-190 m2 |
| РАЗХОД ГОРИВО-Ч | 1.26-4.4 |
| КПД % | 92.20 % |
| МОЩНОСТ ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЧАСТ | 400.00 W |
| МОЩНОСТ НА ВОДОНАГРЕВАТЕЛЯ | 2.00 KW |
| ЦВЯТ | СИВ, ЧЕРВЕН |
| ТЕГЛО | 150.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЦИРК. ПОМПА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 150.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800215097836 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
€ / 0.00 лв. 
Български 

























