КАМИНА PRITY PLW35B
Код: 118663
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от77.26 €
/
151.11лв.
Лихва, такси и ГПР

10х204.50€
/
10х399.97лв.
| Марка | PRITY |
| МОДЕЛ | PLW35B |
| ТИП КАМИНА | ПЕЛЕТНИ КАМИНИ С ВОДНА РИЗА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ KW | 36.0 KW |
| МОЩНОСТ-KW | 35.00 KW |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 340-350 m2 |
| РАЗХОД ГОРИВО-Ч | 3-5.9 |
| КПД % | 92.00 % |
| МОЩНОСТ ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЧАСТ | 400.00 W |
| МОЩНОСТ НА ВОДОНАГРЕВАТЕЛЯ | 1.00 KW |
| ЦВЯТ | СИВ, ЧЕРВЕН |
| ТЕГЛО | 213.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЦИРК. ПОМПА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 213.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800215097850 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
€ / 0.00 лв. 
Български 

























