КАМИНА PRITY PLW18B
Code: 118661
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from66.62 €
/
130.30лв.
Interest, fees and APR

10х176.35€
/
10х344.91лв.
| Brand | PRITY |
| MODEL | PLW18B |
| FIREPLACE TYPE | PELLET WATER JACKET FIREPLACES |
| NOMINAL POWER KW | 20.0 KW |
| MAX POWER | 18.00 KW |
| HEATING AREA | 180-190 m2 |
| FUEL CONSUMPTION-H | 1.26-4.4 |
| USEFUL ACTIVITY-% | 92.20 % |
| ELECTRIC PART-W | 400.00 W |
| MAXPOWER OF WATER JACKET | 2.00 KW |
| COLOUR | СИВ, ЧЕРВЕН |
| WEIGHT | 150.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЦИРК. ПОМПА |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 150.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800215097836 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
€ / 0.00 лв. 
English 

























