КАМИНА PRITY PLW25B
Code: 118662
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from71.46 €
/
139.76лв.
Interest, fees and APR

10х189.15€
/
10х369.95лв.
| Brand | PRITY |
| MODEL | PLW25B |
| FIREPLACE TYPE | PELLET WATER JACKET FIREPLACES |
| NOMINAL POWER KW | 27.0 KW |
| MAX POWER | 26.00 KW |
| HEATING AREA | 260-270 m2 |
| FUEL CONSUMPTION-H | 1.67-5.9 |
| USEFUL ACTIVITY-% | 92.00 % |
| ELECTRIC PART-W | 400.00 W |
| MAXPOWER OF WATER JACKET | 2.00 KW |
| COLOUR | СИВ, ЧЕРВЕН |
| WEIGHT | 170.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЦИРК. ПОМПА |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 170.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800215097843 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
€ / 0.00 лв. 
English 

























