ИЗКУСТВЕНО ОЗЕЛЕНЯВАНЕ БРЪШЛЯН 150X300CM HD HD-10387
Код: 234016
В наличност
Кратко описание
- ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ : ОЗЕЛЕНЯВАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 300.00 см
Доставка:
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-10387 |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | ОЗЕЛЕНЯВАНЕ |
| ВИСОЧИНА | 150.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ТЕГЛО | 2.500 kg |
| EAN | 8939973739155 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















