ИЗКУСТВЕНО ОЗЕЛЕНЯВАНЕ БРЪШЛЯН 100X300CM HD HD-10386
Код: 234015
В наличност
Кратко описание
- ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ : ОЗЕЛЕНЯВАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 300.00 см
Доставка:
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-10386 |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | ОЗЕЛЕНЯВАНЕ |
| ВИСОЧИНА | 100.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ТЕГЛО | 1.750 kg |
| EAN | 8939973738158 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















