ИЗКУСТВЕНО ОЗЕЛЕНЯВАНЕ БРЪШЛЯН 100X300CM HD HD-10386
Code: 234015
In stock
Short Description
- FENCES TYPE : ОЗЕЛЕНЯВАНЕ
- LENGTH : 300.00 см
Shipping:
| Brand | HD |
| MODEL | HD-10386 |
| FENCES TYPE | ОЗЕЛЕНЯВАНЕ |
| HEIGHT | 100.00 см |
| LENGTH | 300.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| WEIGHT | 1.750 kg |
| EAN | 8939973738158 |
No documents were found for this product

English 




















