ИЗКУСТВЕНО ОЗЕЛЕНЯВАНЕ БРЪШЛЯН 150X300CM HD HD-10387
Code: 234016
In stock
Short Description
- FENCES TYPE : ОЗЕЛЕНЯВАНЕ
- LENGTH : 300.00 см
Shipping:
| Brand | HD |
| MODEL | HD-10387 |
| FENCES TYPE | ОЗЕЛЕНЯВАНЕ |
| HEIGHT | 150.00 см |
| LENGTH | 300.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| WEIGHT | 2.500 kg |
| EAN | 8939973739155 |
No documents were found for this product

English 



















