ДЕКОРАТИВНО ПАНО 100X100CM 1БР ПАПРАТ HD HD-10452
Код: 234021
В наличност
Кратко описание
- ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ : ДЕКОРАТИВНО ПАНО
- ШИРИНА : 100.00 см
Доставка:
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-10452 |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | ДЕКОРАТИВНО ПАНО |
| ВИСОЧИНА | 100.00 см |
| ШИРИНА | 100.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ТЕГЛО | 1.360 kg |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПАПРАТ |
| РАЗМЕР | 100X100CM |
| EAN | 8939973747150 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















