ДЕКОРАТИВНО ПАНО 100X100CM 1БР ПАПРАТ HD HD-10452
Code: 234021
In stock
Short Description
- FENCES TYPE : ДЕКОРАТИВНО ПАНО
- WIDTH : 100.00 см
Shipping:
| Brand | HD |
| MODEL | HD-10452 |
| FENCES TYPE | ДЕКОРАТИВНО ПАНО |
| HEIGHT | 100.00 см |
| WIDTH | 100.00 см |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WEIGHT | 1.360 kg |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПАПРАТ |
| SIZE | 100X100CM |
| EAN | 8939973747150 |
No documents were found for this product

English 



















