ДЕКОРАТИВНО ПАНО 100X100CM 1БР ФАЛАРИС HD HD-10454
Код: 234033







Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ : ДЕКОРАТИВНО ПАНО
- ШИРИНА : 100.00 см
Доставка:
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-10454 |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | ДЕКОРАТИВНО ПАНО |
| ВИСОЧИНА | 100.00 см |
| ШИРИНА | 100.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ТЕГЛО | 1.360 kg |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФАЛАРИС |
| РАЗМЕР | 100X100CM |
| EAN | 8939973755155 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















