ГРАНИТОГРЕС STAR GRES SYMPHONY NATURAL 60X60 CM
Код: 244760






Офертата е валидна от 20.04.2026 до 27.04.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 60.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.80 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ХЛЪЗГАВОСТ : R10
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Доставка:
Цена М2:
17.99 €15.79 € 30.88 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.8 М2):
32.38 €28.42 € 55.58 лв. Спести: 12 %
| Марка | STAR GRES |
| МОДЕЛ | SYMPHONY NATURAL 60X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.80 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R10 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 5 БРОЯ В ПАКЕТ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 28.000 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.8000 |
| EAN | 5901503226292 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























