ГРАНИТОГРЕС STAR GRES SYMPHONY NATURAL 60X60 CM
Code: 244760






The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.80 m²
- FROST RESISTANCE
- SLIP RESISTANCE : R10
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
Price М2:
17.99 €15.79 € 30.88 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.8 М2):
32.38 €28.42 € 55.58 лв. Save: 12 %
| Brand | STAR GRES |
| MODEL | SYMPHONY NATURAL 60X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.80 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| SLIP RESISTANCE | R10 |
| ADDITIONAL INFORMATION | 5 БРОЯ В ПАКЕТ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 28.000 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.8000 |
| EAN | 5901503226292 |
No documents were found for this product

English 




























