ФАЯНС ДЕКОР CERAMICA COLOR BITOLA CARPET 30X60 CM
Code: 244758







The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 30.00 см
- THICKNESS : 8.50 мм
- TYPE : СТЕННА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.80 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
Price М2:
19.99 €17.59 € 34.40 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.8 М2):
35.98 €31.66 € 61.92 лв. Save: 12 %
| Brand | CERAMICA COLOR |
| MODEL | BITOLA CARPET 30X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 30.00 см |
| THICKNESS | 8.50 мм |
| TYPE | СТЕННА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.80 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| WEIGHT | 26.910 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.8000 |
| EAN | 5903943503391 |
No documents were found for this product

English 




























