ФАЯНС CERAMICA COLOR BITOLA BEIGE 30X60 CM
Код: 244757





Офертата е валидна от 20.04.2026 до 27.04.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 8.50 мм
- ТИП : СТЕННА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.80 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Доставка:
Цена М2:
17.99 €15.79 € 30.88 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.8 М2):
32.38 €28.42 € 55.58 лв. Спести: 12 %
| Марка | CERAMICA COLOR |
| МОДЕЛ | BITOLA BEIGE 30X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.50 мм |
| ТИП | СТЕННА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.80 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| ТЕГЛО | 26.910 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.8000 |
| EAN | 5903943503377 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























