ГРАНИТОГРЕС MOMASTELA CARPET BIANCO 60X60
Код: 133789
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 60.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.86 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Цена м2:
19.78 € 38.69 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.86 м2):
36.80 € 71.97 лв. | Марка | MOMASTELA |
| МОДЕЛ | CARPET BIANCO 60X60 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.86 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 36.890 kg |
| Вторична мерна единица | м2 |
| Отношение мерни единици | 1.8600 |
| EAN | 8033866715049 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























