ГРАНИТОГРЕС MOMASTELA JANA GRAU 31X62 CM
Код: 247594
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 62.00 см
- ШИРИНА : 31.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.54 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ХЛЪЗГАВОСТ : R10
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Доставка:
Цена M2:
14.99 € 29.32 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.54 M2):
23.08 € 45.14 лв. | Марка | MOMASTELA |
| МОДЕЛ | JANA GRAU 31X62 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 62.00 см |
| ШИРИНА | 31.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.54 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 23.830 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.5400 |
| EAN | 8033866213170 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























