ГРАНИТОГРЕС MOMASTELA JANA GRAU 31X62 CM
Code: 247594
In stock
Short Description
- PURPOSE : INDOOR AND OUTDOOR
- LENGTH : 62.00 см
- WIDTH : 31.00 см
- TYPE : FLOOR TILE
- COLOR OF THE TILES : GREY
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.54 m²
- FROST RESISTANCE
- SLIP RESISTANCE : R10
- COUNTRY OF ORIGIN : ITALY
Shipping:
Price M2:
14.99 € 29.32 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.54 M2):
23.08 € 45.14 лв. | Brand | MOMASTELA |
| MODEL | JANA GRAU 31X62 CM |
| PURPOSE | INDOOR AND OUTDOOR |
| LENGTH | 62.00 см |
| WIDTH | 31.00 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | FLOOR TILE |
| COLOR OF THE TILES | GREY |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.54 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ITALY |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 23.830 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.5400 |
| EAN | 8033866213170 |
No documents were found for this product

English 
























