ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 190x56x5CM
Код: 485261
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПАМУК
- ЦВЯТ : ЗЕЛЕН
Доставка:
| МОДЕЛ | 190x56x5CM |
| МАТЕРИАЛ | ПАМУК |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 5.00 см |
| ШИРИНА | 56.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 190.00 см |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ДЕКОРАЦИЯ |
| EAN | 5945815006081 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












