ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 190x56x5CM
Code: 485261
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПАМУК
- COLOUR : ЗЕЛЕН
Shipping:
| MODEL | 190x56x5CM |
| MATERIAL | ПАМУК |
| TICKNESS-CM | 5.00 см |
| WIDTH | 56.00 см |
| LENGTH | 190.00 см |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | С ДЕКОРАЦИЯ |
| EAN | 5945815006081 |
No documents were found for this product

English 












