ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 120X46X5CM D6163
Code: 463557
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПАМУК
- COLOUR : ЗЕЛЕН
Shipping:
| MODEL | D6163 |
| MATERIAL | ПАМУК |
| TICKNESS-CM | 5.00 см |
| WIDTH | 46.00 см |
| LENGTH | 120.00 см |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| WEIGHT | 0.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | С РАЗЛИЧНИ ДЕСЕНИ |
| EAN | 5945815006074 |
No documents were found for this product

English 












