ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 120X46X5CM D6163
Код: 463557
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПАМУК
- ЦВЯТ : ЗЕЛЕН
Доставка:
| МОДЕЛ | D6163 |
| МАТЕРИАЛ | ПАМУК |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 5.00 см |
| ШИРИНА | 46.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 см |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| ТЕГЛО | 0.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С РАЗЛИЧНИ ДЕСЕНИ |
| EAN | 5945815006074 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












