ЧАДЪР Ф140CM UCAMP HD-1484
Код: 496016
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП ЧАДЪРИ : МЕТАЛ
- ДИАМЕТЪР СМ : 140.0 см
- ВИСОЧИНА : 155.00 см
- МАТЕРИАЛ : ОКСФОРД
- ЦВЯТ : СИН
| Марка | UCAMP |
| МОДЕЛ | HD-1484 |
| ВИД | ПЛАЖЕН |
| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 140.0 см |
| ВИСОЧИНА | 155.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР | Не |
| МАТЕРИАЛ | ОКСФОРД |
| ЦВЯТ | СИН |
| ТЕГЛО | 0.600 kg |
| EAN | 8934971349153 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















