ЧАДЪР Ф160CM UCAMP HD-1485
Код: 496017
В наличност
Кратко описание
- ТИП ЧАДЪРИ : МЕТАЛ
- ДИАМЕТЪР СМ : 160.0 см
- ВИСОЧИНА : 175.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : ЗЕЛЕН
Доставка:
| Марка | UCAMP |
| МОДЕЛ | HD-1485 |
| ВИД | ПЛАЖЕН |
| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 160.0 см |
| ВИСОЧИНА | 175.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР | Не |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| ТЕГЛО | 0.800 kg |
| EAN | 8934971347159 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















