ЧАДЪР Ф160CM UCAMP HD-1485
Code: 496017
In stock
Short Description
- UMBRELLA TYPE : METAL
- DIAMETER SM : 160.0 см
- HEIGHT : 175.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : ЗЕЛЕН
Shipping:
| Brand | UCAMP |
| MODEL | HD-1485 |
| KIND | ПЛАЖЕН |
| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 160.0 см |
| HEIGHT | 175.00 см |
| UMBRELLA STAND | No |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| WEIGHT | 0.800 kg |
| EAN | 8934971347159 |
No documents were found for this product

English 

















