ЧАДЪР Ф140CM UCAMP HD-1484
Code: 496016
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- UMBRELLA TYPE : METAL
- DIAMETER SM : 140.0 см
- HEIGHT : 155.00 см
- MATERIAL : ОКСФОРД
- COLOUR : СИН
| Brand | UCAMP |
| MODEL | HD-1484 |
| KIND | ПЛАЖЕН |
| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 140.0 см |
| HEIGHT | 155.00 см |
| UMBRELLA STAND | No |
| MATERIAL | ОКСФОРД |
| COLOUR | СИН |
| WEIGHT | 0.600 kg |
| EAN | 8934971349153 |
No documents were found for this product

English 




















