- Технология TRITECH™ стени с 3 слоя материали за по-голяма издръжливост(0,3мм).
- Cтoмaнeнoycтoйчивa ĸoнcтpyĸция, издъpжливa нa ĸopoзия и oбopyдвaнa c Ѕеаl & Lосk ™ ycтoйчиви cвpъзĸи.
- Клапан за източване на водата, който може да се свърже с градински маркуч.
- Филтърна помпа с картушен филтър тип II - капацитет на филтриране 3000 л/ч.
- В комплекта има стълба и покривало.
- Лесен за монтаж(без необходимост от инструменти).
БАСЕЙН Ф427X107CM BESTWAY 56950
Код: 120802
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : СГЛОБЯЕМИ
- ДИАМЕТЪР : 427 см
- ВИСОЧИНА : 107.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 13030.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от15.45 €
/
30.22лв.
Лихва, такси и ГПР

10х40.90€
/
10х79.99лв.
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ | 56950 |
| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР | 427 см |
| ВИСОЧИНА | 107.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 13030.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 47.000 kg |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Да |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Не |
| НАЛИЧНА СТЪЛБА | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Не |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР | 485158 |
| СЪВМЕСТИМ С ПОКРИВАЛО | 491663 |
| EAN | 6941607329528 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























