- ФИЛТЪРНА ПОМПА ВКЛЮЧЕНА - непрекъснатото филтриране на водата в басейна гарантира не само общия комфорт при използването й, но и подходящо ниво на хигиена. Включената в комплекта помпа е с подобрен патронен филтър. Позволява по-продължително използване на водата, което намалява честотата на нейната подмяна и по този начин намалява разходите и времето, свързани с презареждането на басейна.
- РАМКА - басейните са по-здрави и по-просторни, а поради равните си стени ви позволяват да напълните до 90% от капацитета на резервоара. Басейнът може да побере до 6473 литра вода. Има изключително здрава стоманена рамка, което го прави издръжлив и стабилен .
- PVC - продуктът е изработен от най-висококачествен, издръжлив, 3-слоен и ламиниран PVC материал. Благодарение на него басейнът е устойчив на хлор и вредна слънчева светлина . В допълнение, продуктът е устойчив на дъжд и променящи се метеорологични условия, благодарение на което ще служи много сезони, няма да корозира.
- БЪРЗ МОНТАЖ - басейнът се сглобява много лесно и бързо. Просто го поставете на равна повърхност, сглобете рамката и след това я напълнете с вода. Благодарение на резервоара е оборудван с клапан, той може да се изпразни много бързо . Сглобяването не изисква никакви инструменти, възможно е дори за 1 човек за около 20 минути.
- СПЕЦИФИКАЦИЯ:
- Вместимост: 6473 л
- Тегло: 26 кг
- Серия: Steel Pro
- Дължина: 366 см
- Форма: кръгла
- Тип: Rack басейн
- Ширина: 366 см
- Височина: 76 см
БАСЕЙН Ф366X76CM BESTWAY 56681
Код: 111420
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : СГЛОБЯЕМИ
- ДИАМЕТЪР : 366 см
- ВИСОЧИНА : 76.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 6473.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от5.79 €
/
11.32лв.
Лихва, такси и ГПР

10х15.33€
/
10х29.98лв.
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ | 56681 |
| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР | 366 см |
| ВИСОЧИНА | 76.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 6473.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 21.730 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФИЛТЪР ПОМПА |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Не |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Не |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Не |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР | 491675 |
| СЪВМЕСТИМ С ПОКРИВАЛО | 485155, 485157 |
| EAN | 6941607329290 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























