- Технология TRITECH™ стени с 3 слоя материали за по-голяма издръжливост(0,3мм).
- Cтoмaнeнoycтoйчивa ĸoнcтpyĸция, издъpжливa нa ĸopoзия и oбopyдвaнa c Ѕеаl & Lосk ™ ycтoйчиви cвpъзĸи.
- Клапан за източване на водата, който може да се свърже с градински маркуч.
- Филтърна помпа с картушен филтър тип II - капацитет на филтриране 3000 л/ч.
- В комплекта има стълба и покривало.
- Лесен за монтаж(без необходимост от инструменти).
БАСЕЙН Ф427X107CM BESTWAY 56950
Code: 120802
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- DIAMETER : 427 см
- HEIGHT : 107.00 см
- CAPACITY LITERS : 13030.00 L
Shipping:
See credit plans
from15.45 €
/
30.22лв.
Interest, fees and APR

10х40.90€
/
10х79.99лв.
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 56950 |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 427 см |
| HEIGHT | 107.00 см |
| CAPACITY LITERS | 13030.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 47.000 kg |
| INCLUDED COVER | Yes |
| INCLUDED GROUND CLOTH | No |
| INCLUDED LADDER | Yes |
| ChemConnect Dispenser | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE | 485158 |
| COMPATIBLE COVER | 491663 |
| EAN | 6941607329528 |
No documents were found for this product

English 




























