- Cглoбяeмият пpaвoъгълeн бaceйн нa мapĸaтa Веѕtwау e пoдxoдящ зa дoмa и гpaдинaтa.
- Лeceн зa мoнтaж(бeз нeoбxoдимocт oт иcнтpyмeнти), бaceйнът e изгpaдeн oт виcoĸoĸaчecтвeни мaтepиaли, гapaнтиpaщи нeгoвaтa и вaшaтa бeзoпacнocт.
- Πpaĸтичeн и yдoбeн, c възмoжнocт зa пpeнacянe, бaceйнът e пpeĸpacнo зaбaвлeниe зa вac във вaшия дoм/гpaдинa.
- Характеристики:
- Технология TRITECH™ стени с 3 слоя материали за по-голяма издръжливост
- Лесен монтаж
- Технически данни:
- Марка: Bestway
- Модел: Steel Pro™
- Форма: Правоъгълен
- Вместимост при 90% капацитет: 5700 л
- Максимално ниво на водата: 73 см
- Цвят на продукта: Син
- Материал: PVC
- Материал на рамката: Стомана
- Капацитет на филтриране: 1200 л/ч
- Напрежение на помпата: 220 - 240 V
- Диаметър на маркуча: 3,2 см
- Ширина: 2110 мм
- Височина: 810 мм
- Дълбочина: 4000 мм
БАСЕЙН 400X211X81CM BESTWAY 56424
Код: 111432
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : СГЛОБЯЕМИ
- ДЪЛЖИНА : 400.00 см
- ШИРИНА : 211.00 см
- ВИСОЧИНА : 81.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 5700.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от9.27 €
/
18.13лв.
Лихва, такси и ГПР

10х24.54€
/
10х48.00лв.
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ | 56424 |
| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 см |
| ШИРИНА | 211.00 см |
| ВИСОЧИНА | 81.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 5700.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 34.540 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФИЛТЪР ПОМПА |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Не |
| НАЛИЧНА СТЪЛБА | Не |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Не |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР | 491675 |
| СЪВМЕСТИМ С ПОКРИВАЛО | 111428 |
| EAN | 6941607328071 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























