- Cглoбяeмият пpaвoъгълeн бaceйн нa мapĸaтa Веѕtwау e пoдxoдящ зa дoмa и гpaдинaтa.
- Лeceн зa мoнтaж(бeз нeoбxoдимocт oт иcнтpyмeнти), бaceйнът e изгpaдeн oт виcoĸoĸaчecтвeни мaтepиaли, гapaнтиpaщи нeгoвaтa и вaшaтa бeзoпacнocт.
- Πpaĸтичeн и yдoбeн, c възмoжнocт зa пpeнacянe, бaceйнът e пpeĸpacнo зaбaвлeниe зa вac във вaшия дoм/гpaдинa.
- Характеристики:
- Технология TRITECH™ стени с 3 слоя материали за по-голяма издръжливост
- Лесен монтаж
- Технически данни:
- Марка: Bestway
- Модел: Steel Pro™
- Форма: Правоъгълен
- Вместимост при 90% капацитет: 5700 л
- Максимално ниво на водата: 73 см
- Цвят на продукта: Син
- Материал: PVC
- Материал на рамката: Стомана
- Капацитет на филтриране: 1200 л/ч
- Напрежение на помпата: 220 - 240 V
- Диаметър на маркуча: 3,2 см
- Ширина: 2110 мм
- Височина: 810 мм
- Дълбочина: 4000 мм
БАСЕЙН 400X211X81CM BESTWAY 56424
Code: 111432
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- LENGTH : 400.00 см
- WIDTH : 211.00 см
- HEIGHT : 81.00 см
- CAPACITY LITERS : 5700.00 L
Shipping:
See credit plans
from9.27 €
/
18.13лв.
Interest, fees and APR

10х24.54€
/
10х48.00лв.
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 56424 |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| LENGTH | 400.00 см |
| WIDTH | 211.00 см |
| HEIGHT | 81.00 см |
| CAPACITY LITERS | 5700.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 34.540 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФИЛТЪР ПОМПА |
| INCLUDED COVER | No |
| INCLUDED LADDER | No |
| FILTER PUMP | Yes |
| ChemConnect Dispenser | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE | 491675 |
| COMPATIBLE COVER | 111428 |
| EAN | 6941607328071 |
No documents were found for this product

English 


























