- Басейн с рамка, лесен за сглобяване за 20 минути и много достъпен, със здрава стоманена рамка.
- Изработен от материал DuraPlus™ (подобрена 3-слойна устойчива на пробиване подплата).
- FrameLink System™ е лесна за настройка и осигурява здравина и издръжлива връзка на рамката със защитно покритие.
- Има изпускателен клапан. Размери на сглобен басейн ширина 300см х 201см х 66см (вътрешна височина 59см).
- Пакетът съдържа фитинги, които трябва да бъдат оборудвани с филтърна помпа Flowclear™ (не включва помпа и филтър).
- Форма: Правоъгълна; Воден капацитет: 3 300л; Диаметър на маркуча: 3,2 см
БАСЕЙН 300X201X66CM BESTWAY 56404
Code: 485153
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- LENGTH : 300.00 см
- WIDTH : 201.00 см
- HEIGHT : 66.00 см
- CAPACITY LITERS : 3300.00 L
Shipping:
See credit plans
from4.83 €
/
9.45лв.
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 56404 |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| LENGTH | 300.00 см |
| WIDTH | 201.00 см |
| HEIGHT | 66.00 см |
| CAPACITY LITERS | 3300.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 16.570 kg |
| INCLUDED COVER | No |
| INCLUDED GROUND CLOTH | No |
| FILTER PUMP | No |
| ChemConnect Dispenser | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE | 491675 |
| COMPATIBLE COVER | 485156 |
| EAN | 6941607327999 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
140.07 € / 273.95 лв. 
English 


























