- Басейн с рамка, лесен за сглобяване за 20 минути и много достъпен, със здрава стоманена рамка.
- Изработен от материал DuraPlus™ (подобрена 3-слойна устойчива на пробиване подплата).
- FrameLink System™ е лесна за настройка и осигурява здравина и издръжлива връзка на рамката със защитно покритие.
- Има изпускателен клапан. Размери на сглобен басейн ширина 300см х 201см х 66см (вътрешна височина 59см).
- Пакетът съдържа фитинги, които трябва да бъдат оборудвани с филтърна помпа Flowclear™ (не включва помпа и филтър).
- Форма: Правоъгълна; Воден капацитет: 3 300л; Диаметър на маркуча: 3,2 см
БАСЕЙН 300X201X66CM BESTWAY 56404
Код: 485153
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : СГЛОБЯЕМИ
- ДЪЛЖИНА : 300.00 см
- ШИРИНА : 201.00 см
- ВИСОЧИНА : 66.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 3300.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от4.83 €
/
9.45лв.
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ | 56404 |
| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| ШИРИНА | 201.00 см |
| ВИСОЧИНА | 66.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 3300.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 16.570 kg |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Не |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Не |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА | Не |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Не |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР | 491675 |
| СЪВМЕСТИМ С ПОКРИВАЛО | 485156 |
| EAN | 6941607327999 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
140.07 € / 273.95 лв. 
Български 


























